Galeria Świnoujście już za dwa miesiące

Galeria Świnoujście już za dwa miesiące
Możliwość komentowania Galeria Świnoujście już za dwa miesiące została wyłączona, 27/04/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, deweloperzy, handlowe, komercyjne, miasta, regiony, zachodniopomorskie

Otwarcie Galerii Świnoujście planowane jest czerwiec bieżącego roku, a poziom komercjalizacji wynosi już 90 proc. Obecnie na placu budowy dobiegły końca wszystkie prace konstrukcyjne.

Powierzchnia handlowo-usługowa 3-kondygnacyjnego obiektu wynosi 10 tys. mkw., na której znajdzie się 45 lokali. Dodatkowo w galerii mieścić się będzie strefa gastronomiczna oraz multipleks Cinema 3D z 4 salami kinowymi.

Generalny wykonawca prowadzi również prace przy zagospodarowaniu terenu wokół galerii. W ciągu dwóch tygodni rozpoczną się prace związane z przebudową ulicy Dąbrowskiego wraz z częściami ciągów pieszych.

Sprawdź ceny najmu powierzchni handlowej

Źródło: www.urbanity.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.