Galeria Północna już z kamieniem węgielnym

Galeria Północna już z kamieniem węgielnym
Możliwość komentowania Galeria Północna już z kamieniem węgielnym została wyłączona, 14/09/2015, przez␣, w␣architektura i design, Białołęka, budownictwo, deweloperzy, handlowe, inwestycje, komercyjne, nieruchomości, usługowe, Warszawa

W miniony piątek miało miejsce uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod Galerię Północną, powstającą na warszawskiej Białołęce. W uroczystości brali udział przedstawiciele Globe Trade Center i władz miasta Warszawy oraz dzielnicy Białołęki.

Mamy już tzw. kotwicznych, głównych najemców, którzy determinują układ galerii – odpowiadał Jacek Wachowicz z GTC. – Już dziś mamy zabezpieczone umowy najmu na ok. 50 proc. powierzchni. Dodał, że prowadzone są rozmowy z „nowymi, ciekawymi brandami, których nie ma jeszcze w Polsce”.

Generalnym wykonawcą Galerii Północnej jest firma Unibep. Powierzchnia całkowita galerii to ok. 64 tys. mkw i jest to porównywalna wielkość do Galerii Mokotów. Otwarcie galerii jest planowane na II kwartał 2017 r.

Sprawdź ceny najmu powierzchni usługowej

Źródło: unibep.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.