Galeria Jastrzębie w pełni skomercjalizowana

Galeria Jastrzębie w pełni skomercjalizowana
Możliwość komentowania Galeria Jastrzębie w pełni skomercjalizowana została wyłączona, 16/06/2015, przez␣, w␣deweloperzy, handlowe, Headline, komercyjne, śląskie, usługowe
W związku z ponad 5 letnim okresem funkcjonowania na rynku Galerii Jastrzębie w obiekcie właśnie dobiegł końca proces przedłużania umów najmu. Wśród sklepów, które podjęły decyzję o pozostaniu w centrum na kolejne lata znalazły się m.in.: Orsay, Esotiq, Apart, Camaieu, BZW BK, Matik, Kwadrat, CCC, Play. Oprócz funkcjonujących w galerii w ubiegłych latach marek zarządca obiektu, Upside Property Management podpisał również nowe długoterminowe umowy najmu zawarte na ostatnie dostępne powierzchnie handlowe zwiększając tym samym procent komercjalizacji do 100%. Do grona najemców dołączyły takie marki jak: jeden z liderów branży RTV, AGD, Multimedia w Polsce, Media Expert czy biuro podróży Itaka.

Galeria Jastrzębie wraz z bogatą ofertą zakupowo – usługową cieszy się niesłabnącą popularnością zarówno wśród jej klientów, mieszkańców Jastrzębia Zdroju, jak i przedsiębiorców. Obiekt stanowi doskonałe uzupełnienie funkcjonujących w mieście sklepów oraz punktów usługowych. Popularność galerii znajduje swoje odzwierciedlenie zarówno w obrotach najemców, niewielkiej liczbie przeprowadzonych rekomercjalizacji, ale także ilości zainteresowanych dołączeniem do projektu.

Galeria Jastrzębie, której właścicielem i zarządcą jest Upside Property, to centrum handlowe zlokalizowane w środku miasta. Na trzech poziomach galerii handlowej znajduje się łącznie 50 sklepów popularnych marek m.in: Reserved, Cropp, Sinsay, Stokrotka, CCC, Deichmann, Wojas, Mohito, Vision Express oraz Grycan. Galeria posiada strefę restauracyjną i dwupoziomowy parking z ok. 150 miejscami postojowymi.

Sprawdź ceny najmu powierzchni handlowej

Źródło: mp

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.