Festiwal Talentów w Hill Park Apartments

Festiwal Talentów w Hill Park Apartments
Możliwość komentowania Festiwal Talentów w Hill Park Apartments została wyłączona, 22/10/2015, przez␣, w␣Bielany, Facebook, Headline, inwestycje, mieszkaniowe, Warszawa

Już 24 października zabawa i rodzinna atmosfera zagoszczą na Bielanach przy ul. Pasymskiej 7. To właśnie tutaj odbędzie się Festiwal Talentów organizowany przez MARVIPOL. Liczne atrakcje dla dzieci, konkursy oraz koncert muzyki klasycznej zorganizowany przez Szkołę Muzyczną Presto zagwarantują relaks wszystkim uczestnikom.

W tym dniu wszyscy zainteresowani zakupem będą mieli niepowtarzalną okazję do zapoznania się z ofertą specjalną, do dyspozycji gości będzie także projektant wnętrz. Event uświetni pokaz mebli marki KLER, Bitronao oraz magazyn wnętrzarski Weranda Weekend.
Zapraszamy wszystkich, którzy w rodzinnej atmosferze chcieliby spędzić dzień i zapoznać się z oferta apartamentów na warszawskie Bielany.
Hill Park Apartments
ul. Pasymska 7
24.10.2015, godz. 10 – 16

Omnie Anna Prorok

Avatar
Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.