FB Antczak buduje na Ochocie

FB Antczak buduje na Ochocie
Możliwość komentowania FB Antczak buduje na Ochocie została wyłączona, 17/06/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, deweloperzy, Headline, inwestycje, mieszkania, mieszkaniowe, Ochota, Warszawa

FB Antczak został generalnym wykonawcą apartamentów przy ul. Harfowej 4 na warszawskiej Ochocie. Kameralny budynek będzie dysponował 26 lokalami o powierzchni od 32 do 78 mkw. Przekazanie kluczy planowane jest na IV kwartał 2016 roku.

Inwestycja przy ul. Harfowej 4 to propozycja dla osób szukających kameralnego projektu z mieszkaniami w przystępnej cenie. W trosce o komfort mieszkańców, w apartamentowcu znajdzie się zaledwie 26 lokali mieszkalnych rozlokowanych na 4 kondygnacjach budynku oraz jeden lokal użytkowy położony na parterze. Do dyspozycji oddany zostanie także jednokondygnacyjny parking podziemny. Za projekt architektoniczny odpowiada biuro architektoniczne AD3 Architektura Design z Warszawy.

Pomysłodawcą i inwestorem projektu jest firma Budromex, a jego kompleksowa realizacja została powierzona FB Antczak. Prace na placu budowy rozpoczęto w kwietniu 2015 roku, a ich zakończenie planowane jest na listopad 2016 roku.

Więcej informacji o inwestycjach znajdziesz TUTAJ

Źródło: mp.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.