Familijny Dębiec

Familijny Dębiec
Możliwość komentowania Familijny Dębiec została wyłączona, 21/03/2012, przez␣, w␣ceny, domy, działki, Europa, finanse, inwestycyjne, kredyty, Małe M, małopolskie, mazowieckie, miasta, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, Poznań, sprzedaż, Uncategorized, Warszawa, wielkopolskie

 

Już niedługo na poznańskim Dębcu powstanie kolejny budynek wielorodzinny. KORALIK to najnowszy projekt spółki Family House, który zostanie zrealizowany przy ul. Czeremchowej. Deweloper dopełnia obecnie wszystkich formalności związanych z inwestycją, aby jak najszybciej przygotować gotową ofertę handlową.

 

Lokalizacja KORALIK-a jest już dobrze znana klientom spółki, bowiem w sąsiedztwie, deweloper zakończył na przełomie 2011/2012 r., realizację inwestycji KORAL. Co ważne ze względu na znajdujące się w pobliżu liczne tereny zielone, okolica jest w stanie zapewnić mieszkańcom spokój i wypoczynek po całym dniu pracy. Znajdujące się blisko przedszkole i szkoła podstawowa, mogą okazać się ważnym argumentem przy poszukiwaniu własnego M, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. Natomiast przychodnia lekarska, sklep Netto, pętla tramwajowa, centrum handlowe Panorama pozwala zaliczyć okolice ul. Czeremchowej do bardzo atrakcyjnych.
Projekt KORALIK-a, zakłada budowę 81 mieszkań, w tym 1-, 2- i 3-pokojowych o powierzchni od 25 do 77 m kw. Wszystkie nieruchomości charakteryzować się będą przestronnością i funkcjonalnością, tak aby w jak najlepszy sposób spełniały oczekiwania przyszłych lokatorów. W budynku znajdą się windy przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych, a w podziemiu powstanie hala garażowa.
Budynek będzie charakteryzował się ciekawą architekturą, dzięki czemu doskonale wkomponuje się w otoczenie, które za sprawą KORALA otrzymało już nowoczesny wygląd. Większość dostępnych mieszkań posiadać będzie przestronne balkony i tarasy. Standard deweloperski nieruchomości obejmować będzie: drzwi antywłamaniowe, rolety zewnętrzne na oknach, grzejniki, parapety wewnętrzne marmurowe, zewnętrzne granitowe oraz całość instalacji elektrycznych, wyprowadzeń wodnych, dostęp do telefonu i Internetu.
Family House gromadzi obecnie wszystkie potrzebne dokumenty. – Dokładamy starań aby jeszcze na przełomie marca i kwietnia rozpocząć sprzedaż mieszkań – mówi Izabella Łukomska –Pyżalska, wiceprezes Family House. – Muszę przyznać, że sami jesteśmy pozytywnie zaskoczeni liczbą nieruchomości, które sprzedaliśmy od początku 2012 roku. Odpowiadając zatem na zapotrzebowanie, postanowiliśmy dłużej nie czekać z planowanymi projektami i wkrótce ruszyć z ich realizacją – dodaje I. Łukomska-Pyżalska. – Na naszej stronie internetowej już od jakiegoś czasu można było przeczytać, że planujemy realizację KORALIK-a, w związku z tym otrzymaliśmy już setki zapytań dotyczących tego projektu. Również na targach wiele osób dopytywało o tę inwestycję. Mamy zatem nadzieję, że dotychczasowe zainteresowanie przełoży się na sprzedaż – podsumowuje I. Łukomska-Pyżalska.
Zaletą wszystkich inwestycji, zrealizowanych do tej pory przez Family House jest przestronność mieszkań, wysoka estetyka i jakość wykorzystywanych materiałów, a także połączenie niskiej ceny z wysokim standardem jakości. Nie inaczej będzie w KOARLIK-u. Każdy z klientów będzie mógł skorzystać na etapie budowy z opcji dodatkowych np. ogrzewanie podłogowe czy silniki do rolet. Realizacja inwestycji przewidziana jest na 2013 rok, a cena metra kształtować się będzie już od 4000 zł netto/m2.
Inwestycja spełniać będzie wymogi rządowego programu „Rodzina na swoim”. Dodatkowo każdy klient może liczyć na pomoc Family House przy realizacji procedury kredytowej. Deweloper współpracuje z wieloma bankami i doradcami finansowymi, co pozwala uzyskać klientom bardzo dobre warunki kredytowe.

Omnie Family House

Avatar
Family House to Spółka obecna na wielkopolskim rynku deweloperskim od kilku lat. Zdobyte doświadczenie pozwala nam zapewnić najwyższą jakość wykonywanych domów i mieszkań. Jako Inwestor jak również generalny wykonawca swoich inwestycji Family House daje klientom gwarancję terminowości, profesjonalizmu oraz wysokiej klasy wykończenia. Nasza spółka jest zarówno deweloperem jak również firmą budowlaną, świadczymy usługi na rzecz innych firm. Zatrudniamy kadrę kilkuset sprawdzonych pracowników i wykonawców w tym między innymi: murarzy, cieśli, operatorów maszyn, kierowców, elektryków, którzy swoją praca w ogromnym stopniu wpływają na wysoką sprzedaż inwestycji Spółki. Posiadamy również własny park maszynowy: koparki, ładowarki, ciężarówki, wywrotki, podnośniki teleskopowe, pompy do betonu, walce wibracyjne, koparko - ładowarki. Family House łączy w sobie tradycje oraz nowoczesność- co pozwala spełnić oczekiwania zarówno starszego jak i młodszego pokolenia. Ogromną wagę przywiązujemy do funkcjonalności naszych domów i mieszkań, ich estetyki oraz wygody, jednocześnie dbając o wysoki poziom architektury. Pragniemy spełnić oczekiwania przyszłych nabywców, stąd każdy klient ma możliwość wyboru spośród wielu opcji dodatkowych przy zakupie własnej inwestycji. Naszym mottem jest hasło "Dom o jakim marzysz" – zatem każdy klient może liczyć, że w Family House znajdzie dom lub mieszkanie spełniające jego marzenia.