Eurocentrum Office Complex z nowym udogodnieniem

Eurocentrum Office Complex z nowym udogodnieniem
Możliwość komentowania Eurocentrum Office Complex z nowym udogodnieniem została wyłączona, 22/06/2015, przez␣, w␣ECO, inwestycje, Warszawa

Jeszcze w czerwcu Eurocentrum Office Complex zaoferuje nową usługę dla zmotoryzowanych pracowników obiektu. Carpooling to innowacyjna platforma ułatwiająca współdzielenie samochodów podczas podróży do i z miejsca pracy.

Carpooling to coraz popularniejsza forma dotarcia do miejsca zatrudnienia. Stanowi on alternatywę dla tradycyjnych sposobów samodzielnego podróżowania i mówiąc najprościej, polega na współdzieleniu auta. Głównym powodem korzystania z tej usługi jest chęć zmniejszenia zużycia benzyny, ale także pozytywny wpływ na środowisko naturalne, poprzez obniżenie emisji CO2.

Carpooling jest kolejną, niestandardową usługą oferowaną pracownikom Eurocentrum. Mogą już oni korzystać z usług profesjonalnego concierge’a, w maju, głosami najemców zadecydowano o rozdysponowaniu budżetu partycypacyjnego, który został rpzeznaczony na dodatkową zieleń wokół budynku, a latem zarządca prowadzi akcję „Bike to Eurocentrum” wspierającą dojazd do pracy rowerem. Wszystkie te działania są elementem unikalnej koncepcji Biuro Plus i wychodzenia asset managementu naprzeciw potrzebom najemców.

Źródło: mp

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.