Eurocentrum Office Center ma nowego najemcę

Eurocentrum Office Center ma nowego najemcę
Możliwość komentowania Eurocentrum Office Center ma nowego najemcę została wyłączona, 21/01/2015, przez␣, w␣architektura i design, biurowe, budownictwo, Headline, komercyjne, Warszawa, wynajem

Firma Chiesi Poland Sp. z o.o. dołączyła do grona najemców Eurocentrum Office Complex w Warszawie, jednego z największych ekologicznych biurowców w stolicy.

Nowe biuro Chiesi Poland Sp. z o. o. ma powierzchnię ok. 750 mkw. i znajduje się na 12 piętrze budynku Beta Eurocentrum Office Complex. Umowa najmu obejmuje okres 5 lat. Firma wprowadzi się do nowej siedziby w czerwcu tego roku.

Grupa Chiesi jest wywodzącym się z Włoch producentem nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań leczniczych z kilku obszarów terapeutycznych. Obejmuje przede wszystkim choroby układu oddechowego, ze specjalizacją w leczeniu astmy, choroby układu krążenia, neonatologię, schorzenia układu mięśniowo-szkieletowego, żołądkowo-jelitowego oraz centralnego układu nerwowego. Firma, w uznaniu za jakość pracy, została nagrodzona tytułem Najlepszego Włoskiego Pracodawcy Roku 2010.

 Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej

Źródło: www.propertynews.pl

fot.pixabay.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.