ETC Swarzędz zostanie zmodernizowane

ETC Swarzędz zostanie zmodernizowane
Możliwość komentowania ETC Swarzędz zostanie zmodernizowane została wyłączona, 08/02/2016, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, deweloperzy, handlowe, Headline, komercyjne, wielkopolskie

Grupa Capital Park i Akron Group podpisały umowę joint venture dla projektu centrum handlowego pierwszej generacji ETC w Swarzędzu. ETC Swarzędz jest pierwszym obiektem handlowym, który powstał w Wielkopolsce.

Centrum jest zlokalizowane w Swarzędzu, we wschodniej części aglomeracji poznańskiej, przy drodze krajowej nr 92, łączącej Poznań i Konin. Obecnie posiada ponad 21 tys. mkw. powierzchni handlowej, 126 sklepów i punktów usługowych. W bliskim sąsiedztwie obiektu znajdują się: restauracja KFC, stacja paliw Shell i Leroy Merlin. Wśród najemców ETC Swarzędz znajdują się m.in.: Intermarche, RTV EURO AGD, Vision Express, drogeria Rossmann, salon z obuwiem CCC, Drogeria Natura czy salon jubilerski YES.

ETC Swarzędz to projekt doskonale rozpoznawalny, z potencjałem wynikającym nie tylko z grona lojalnych klientów, ale również z satysfakcjonujących wyników najemców. To daje mocne podstawy do podjęcia decyzji o przebudowie. Dotychczasową, dobrą pozycję galerii, chcemy wzmocnić oferując nowy standard powierzchni handlowej i poszerzoną ofertę sklepów i punktów usługowych. Jednocześnie to kolejny projekt, który realizujemy w formule joint venture z naszym zaufanym partnerem, Akron Group. – komentuje Marcin Juszczyk, członek zarządu Capital Park i dyrektor ds. inwestycji.

Capital Park współpracuje już z Acron Group przy modernizacji centrum ETC Gdańsk, która ma zakończyć się pod koniec I kwartału br.

Sprawdź ceny najmu powierzchni handlowej

źródło: capitalpark.pl

fot. pixabay.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.