Eiffage zbuduje osiedle Przy Bażantarni

Eiffage zbuduje osiedle Przy Bażantarni
Możliwość komentowania Eiffage zbuduje osiedle Przy Bażantarni została wyłączona, 18/09/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, deweloperzy, Headline, inwestycje, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, Ursynów, Warszawa

Eiffage Polska została generalnym wykonawcą Zespołu Budynków Mieszkalnych przy ul. Przy Bażantarni w Warszawie. Osiedle ma być zrealizowane do kwietnia 2017 roku.

W skład osiedla wejdą trzy budynki o zróżnicowanej wysokości – od 5 do 9 pięter, w których łącznie znajdzie się ok. 214 mieszkań. Osiedle będzie chronione i monitorowane, znajdzie się na nim także plac zabaw.

Inwestorem projektu jest spółka Przy Bażantarni Sp. z o.o. S.k., która jest owocem współpracy dwóch prężnie rozwijających się deweloperów, posiadających wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości mieszkaniowych: Volumetric Polska Sp. z o.o. oraz RK Investment.

Więcej informacji o inwestycjach znajdziesz TUTAJ

Źródło: eiffage.pl

fot. pixabay.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.