Dzień Otwarty w Parku Ostrobramska z systemem płatności 20/80

Dzień Otwarty w Parku Ostrobramska z systemem płatności 20/80
Możliwość komentowania Dzień Otwarty w Parku Ostrobramska z systemem płatności 20/80 została wyłączona, 09/10/2013, przez␣, w␣deweloperzy, Headline, mieszkaniowe, nieruchomości, Warszawa

Korzystny system finansowania zakupu mieszkania 20/80 dla zainteresowanych etapem B Parku Ostrobramska – taką promocję przygotowała firma Skanska Residential Development Poland na Dzień Otwarty inwestycji, który odbędzie się 12 października. Na ciekawą propozycję mogą liczyć również chętni na zakup mieszkania w etapie A. Więcej szczegółów już na miejscu.

W najbliższą sobotę 12 października odbędzie się Dzień Otwarty na osiedlu Park Ostrobramska, które powstaje po prawej stronie Wisły na Pradze-Południe. Między  10.00 a 16.00 w Domu Sprzedaży Skanska będzie można uzyskać wszelkie informacje na temat inwestycji oraz zakupu mieszkań. Deweloper Skanska Residential Development Poland specjalnie na tę okazję przygotował dla klientów atrakcyjną promocję. Zainteresowani mieszkaniem z etapu B będą mogli skorzystać z systemu 20/80 przy zakupie swojego własnego „M”. Ta forma płatności zakłada dwie wpłaty – na początek, wraz z podpisaniem umowy, należy wpłacić 20 proc. wartości mieszkania, a większość pieniędzy, czyli 80 proc., w momencie zakończenia budowy. Dzięki temu kupujący może w późniejszym terminie podpisać umowę kredytową i rozpocząć spłatę rat dopiero pod koniec 2014 roku. Taki system przynosi duże oszczędności, rzędu kilku lub nawet kilkunastu tysięcy złotych. Jest to możliwe, ponieważ przez cały czas trwania umowy zakupu mieszkania kupujący nie ponosi kosztów związanych z odsetkami od kredytu.

Na osiedlu Park Ostrobramska w dalszym ciągu trwa również sprzedaż mieszkań z pierwszego etapu, do których będzie można wprowadzić się już w pierwszej połowie 2014 roku. Ceny w etapie A zaczynają się już od 6017 zł za m2. Dla osób zainteresowanych tą częścią inwestycji deweloper również przygotował specjalną ofertę, której szczegóły będzie można poznać u sprzedawców podczas Dnia Otwartego.

Dlaczego Park Ostrobramska?

Park Ostrobramska powstaje w dogodnej lokalizacji, co w połączeniu z dobrze rozwiniętą infrastrukturą otoczenia czyni go miejscem atrakcyjnym dla wszystkich szukających komfortu i bezpieczeństwa. Obecnie dobiega końca budowa etapu A inwestycji, w którym znajdzie się 298 mieszkań, rozplanowanych w przemyślany i funkcjonalny sposób, ułatwiający późniejsze ich urządzenie. W sierpniu Skanska rozpoczęła z kolei sprzedaż nowego etapu, który zakłada budowę 198 mieszkań. Etap B zawiera różnorodne mieszkania o powierzchni od 23,5 do 110 m2. Każde z nich będzie miało balkon, loggię lub taras. Ceny w etapie B zaczynają się już od 195 tys. zł.

Z myślą o klientach i ich rosnących potrzebach Skanska Residential Development Poland opracowała specjalny program wykończenia wnętrz. Standard zawiera trzy propozycje programu wykończenia „pod klucz”, w różnych tonacjach kolorystycznych. Zaprojektowano je z wykorzystaniem bezpiecznych dla zdrowia i przyjaznych dla środowiska materiałów wykończeniowych.

Zapraszamy na Dzień Otwarty Parku Ostrobramska, który odbędzie się 12 października, w godzinach 10.00 – 16.00, na terenie budowy osiedla, przy ul. Ostrobramskiej 75, wjazd od ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, tuż obok C.H. Promenada.

Więcej na temat projektu znaleźć można na stronie internetowej: skanska.pl/mieszkaj.

Omnie Skanska Residential Development Poland Sp. z o. o.

Avatar
Skanska Residential Development Poland Sp. z o. o. jest innowacyjnym deweloperem zielonych budynków mieszkaniowych. Firma działa w Polsce od 2011 roku i jest częścią grupy Skanska, światowego lidera w zakresie budownictwa oraz projektów nieruchomości mieszkaniowych. Skanska Residential Development Poland będzie realizować projekty ekologicznego budownictwa mieszkaniowego z zastosowaniem skandynawskich rozwiązań architektonicznych oraz idei zrównoważonego rozwoju w budownictwie.