Dzień Otwarty Osiedla Szafirowego

Dzień Otwarty Osiedla Szafirowego
Możliwość komentowania Dzień Otwarty Osiedla Szafirowego została wyłączona, 23/06/2016, przez␣, w␣architektura i design, lokalne, mieszkania, nieruchomości, Poznań, wielkopolskie

Marzący, aby zamieszkać wygodnie na spokojnych przedmieściach Poznania, nie rezygnując jednocześnie z komfortu miejskiego życia powinni 25 czerwca odwiedzić Osiedle Szafirowe w Suchym Lesie. Tego dnia firma Monday Development zaprasza na Dzień Otwarty swojego nowego podmiejskiego osiedla.

?

Osiedle Szafirowe w Suchym Lesie

Osiedle Szafirowe od samego początku cieszyło się dużą popularnością wśród kupujących. Głównie, ze względu na swój kameralny charakter i atrakcyjne położenie w samym centrum Suchego Lasu, gdzie tuż „za rogiem” znajduje się galeria handlowa, dom kultury i  basen, a na rowerową przejażdżkę można wyskoczyć nad jezioro strzeszyńskie czy do rezerwatu Meteoryt Morasko. Inwestycja została niedawno oddana do użytku, więc Dzień Otwarty będzie doskonałą okazją aby zainteresowani zakupem mieszkania w Suchym Lesie mogli zobaczyć gotowe już osiedle w pełnej krasie. – Od początku promocji Osiedla Szafirowego zachęcamy przyszłych mieszkańców do aktywnego spędzania wolnego czasu tym bardziej, że lokalizacja osiedla jest do tego celu wprost wymarzona. Na Dzień Otwarty także przygotowaliśmy specjalną ofertę.  Klienci, którzy zdecydują się na zakup mieszkania, otrzymają w prezencie półroczne karnety do pobliskiego klubu fitness Fabryka Formy oraz parku wodnego Octopus. – mówi Iwona Chmielewska z Monday Development – Tego dnia, również dla najmłodszych mamy coś specjalnego. W sobotę dzieci, pod opieką animatora będą mogły pomalować ściany jednego z lokali w różne fantazyjne wzory. Taka okazja maluchom z pewnością często się nie zdarza – dodaje. Inwestycja będzie dostępna dla odwiedzających  w sobotę od 11 do 16.

?

Osiedle Szafirowe w Suchym Lesie

Osiedle Szafirowe to kompleks rodzinnych mieszkań w kameralnej zabudowie. Tradycyjna architektura w połączeniu z nowoczesnymi elementami dodają mu oryginalnego charakteru. W ofercie pozostało pięć lokali dwupoziomowych, o powierzchni od 82 do 87 mkw. Sama inwestycja położona jest zaledwie osiem kilometrów od ścisłego centrum Poznania. Dwieście metrów od osiedla mieści się Galeria Sucholeska, która oferuje market spożywczy, drogerię, sklep zoologiczny, odzieżowy i obuwniczy, salon prasowy, kwiaciarnię oraz klub fitness. Sto metrów dalej znajduje się Aquapark Octopus, przeznaczony dla miłośników pływania i amatorów wodnych rozrywek. W pobliżu jest także Centrum Kultury z biblioteką publiczną oraz zaplecze edukacyjne, w postaci szkoły podstawowej i gimnazjum.

Inwestycja Monday Development w Suchym Lesie, to miejsce przeznaczone dla osób ceniących sobie komfort mieszkania  na przedmieściach, niechcących jednak rezygnować z aktywnego trybu życia. Warto więc skorzystać z zaproszenia od dewelopera i przekonać się osobiście o wszystkich zaletach Osiedla Szafirowego.

Omnie Michał

Avatar
Absolwent politologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza o specjalnościach marketing polityczny oraz dziennikarstwo. Ponadto studiował na Wydziale Politologii Uniwersytetu Warszawskiego i Universidade Nove de Lisboa w Portugalii. Zajmuje się tematyką deweloperską i materiałów budowlanych