Dzień Otwarty na Os. Zacisze

Dzień Otwarty na Os. Zacisze
Możliwość komentowania Dzień Otwarty na Os. Zacisze została wyłączona, 10/03/2017, przez␣, w␣budownictwo, MdM, mieszkania, nieruchomości, Poznań, wielkopolskie

Poszukujący mieszkań w programie MdM najbliższą sobotę 11 marca powinni sobie zarezerwować na zwiedzanie podpoznańskiego Osiedle Zacisze w Zalasewie. Właśnie tego dnia firma Budnex zaprasza na Dzień Otwarty swojej inwestycji. Mieszkania będą gotowe do odbioru jeszcze w tym roku.

 Os Zacisze Zalasewo_01

Osiedle Zacisze to aktualnie największy projekt mieszkaniowy firmy Budnex w Aglomeracji Poznańskiej. Powstało tu już przeszło 500 mieszkań, a w budowie jest kolejne 136. Zostaną oddane do użytku jeszcze w tym roku. – To już ostatnia szansa na mieszkanie w tej inwestycji. Od samego początku cieszy się ona dużym zainteresowaniem. Podyktowane jest to głównie korzystną lokalizacją oraz faktem, że wszystkie budowane tu mieszkania dostępne są w programie MDM – mówi Monika Golec z firmy Budnex – Zainteresowanych mieszkaniami zapraszamy do obejrzenia budynków 7 i 8. W każdym z nich dostępnych mamy jeszcze kilkanaście mieszkań dwu- i trzypokojowych. W ofercie są lokale o powierzchni od 42 do 80 mkw. – dodaje. Pierwszy z budynków gotowy będzie w lipcu tego roku, ukończenie kolejnego przewidziane jest na grudzień. W Czasie Dnia Otwartego pracownicy biura sprzedaży będą dostępni dla zwiedzających inwestycję w godzinach od 10 do 14 w biurze przy ul. Serdecznej 21. Zalasewo to osada położona tuż przy Swarzędzu. Dzięki dobrej sieci dróg i obwodnicy Poznania łatwo się stąd dostać w każdą część stolicy Wielkopolski.

Os Zacisze Zalasewo_02

Warto zaznaczyć, że firma umożliwia swoim klientom zakup mieszkania z rządową dopłatą z puli MdM na 2018 rok. Oznacza to, że do mieszkania będzie można się wprowadzić jeszcze w tym roku, a inwestor poczeka na resztę środków do następnego roku.

Omnie Michał Bachorz

Absolwent politologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza o specjalnościach marketing polityczny oraz dziennikarstwo. Ponadto studiował na Wydziale Politologii Uniwersytetu Warszawskiego i Universidade Nove de Lisboa w Portugalii. W swym dorobku ma praktyki w Teleexpressie, Telekurierze w TVP 3 Poznań, Radiu Afera, a także Gazecie Goleniowskiej. Jako PR-owiec zaczynał w ARW Image PR w Poznaniu, zajmował się branżą węgla brunatnego, chemią budowlaną i tematyką deweloperską.