Duża galeria handlowa w woj. opolskim

Duża galeria handlowa w woj. opolskim
Możliwość komentowania Duża galeria handlowa w woj. opolskim została wyłączona, 11/02/2014, przez␣, w␣handlowe, Headline, komercyjne, miasta, opolskie, regiony

Galeria Carcassonne to obiekt handlowy, który powstanie w centrum Paczkowa w województwie opolskim. Będzie to pierwsza taka galeria w regionie.

Prace będą prowadzone etapami: najpierw powstanie budynek o powierzchni 2500 mkw z marketem spożywczym, drogerią, sklepem RTV AGD, restauracjami i punktami usługowo-handlowymi. Później inwestor wybuduje strefę usługową z fitness, a także hotel oraz centrum konferencyjno-biznesowe.

Jak mówi Wiesław Wójcik, prezes spółki Corpo, która zrealizuje inwestycję: – Paczków to ważne miejsce w regionie i zdecydowanie dobre miejsce do inwestowania. Miasto rozwija się i potrzebuje nowoczesnego centrum skupiającego lokalny handel detaliczny. Wierzymy, że dzięki tej inicjatywie powstanie wiele nowych form przedsiębiorczości oraz że stworzymy nowej miejsca pracy dla lokalnej ludności.

Galeria Carcassone powstanie na terenie o powierzchni 15 tys. mkw.

Więcej informacji o obiektach komercyjnych w Polsce

Źródło: www.propertynews.pl

Photo by Jakub Zasina (CC-BY)

Omnie Anna Gadzina

Avatar
Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.