Zapraszamy na drzwi otwarte w Swarzędzu

Zapraszamy na drzwi otwarte w Swarzędzu
Możliwość komentowania Zapraszamy na drzwi otwarte w Swarzędzu została wyłączona, 16/10/2012, przez␣, w␣miasta, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, regiony, sprzedaż, Uncategorized, wielkopolskie

Już w sobotę, 20 października, swoje podwoje przed odwiedzającymi otworzy, będący już na ukończeniu, nowy kompleks mieszkaniowy w Swarzędzu. Na drzwi otwarte zaprasza firma Kalbud Deweloper.

To propozycja idealna dla tych, którzy zastanawiają się nad wyborem i kupnem mieszkania w najbliższych miesiącach, w dobrej cenie i niedaleko miasta. Podczas drzwi otwartych można będzie bowiem zapoznać się z obecnym stanem budowy, obejrzeć mieszkania od wewnątrz oraz porozmawiać o wszystkich szczegółach związanych z zakupem lokalu w Swarzędzu.

Budowa największej aktualnie inwestycji mieszkaniowej w tym mieście jest na ukończeniu. Dobiegają końca prace nad elewacją budynku. Składa się on ze 116 mieszkań i 9 pomieszczeń na lokale handlowo-usługowe. Na klientów czekają mieszkania o powierzchni od 28 do 68 mkw. Najmniejsze z nich to kawalerki, największe są trzypokojowe. O bezpieczeństwo lokatorów zadbają videodomofony, będące na wyposażeniu każdego z mieszkań. W podziemiach zlokalizowany jest dwupoziomowy parking a budynek wyposażony jest w windę.

Klienci, którzy przyjdą na drzwi otwarte będą mogli skorzystać z wyjątkowej oferty promocyjnej. Dla każdego bowiem odwiedzającego deweloper przygotował bony w kwocie 7.000 zł na zakup nieruchomości.

Drzwi otwarte odbędą się 20 października 2012 r. w kompleksie przy ul. Grudzińskiego 7 i potrwają od godz. 10 do 14. W podjęciu decyzji będzie mogło pomóc przygotowane specjalnie na tę okazję wzorcowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Omnie Kalbud Deweloper

Kalbud Deweloper specjalizuje się w wykonaniu lokali mieszkalnych i użytkowych o wysokim standardzie. Deweloper realizuje także obiekty użyteczności publicznej oraz punkty handlowe. Firma wykonała m.in. cieszącą się dużą popularnością inwestycję – Osiedle Kalinowe w Rokietnicy, a obecnie buduje kompleks mieszkaniowy przy ul. Grudzińskiego 7 w Swarzędzu. Kalbud Deweloper od kilku lat współpracuje z firmą Hochtief Polska, generalnym wykonawcą jego projektów, który znany jest z budowy Starego Browaru i remontu lotniska Ławica w Poznaniu.