Drzwi otwarte w Kamienicy Wildeckiej

Drzwi otwarte w Kamienicy Wildeckiej
Możliwość komentowania Drzwi otwarte w Kamienicy Wildeckiej została wyłączona, 27/11/2012, przez␣, w␣Małe M, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, Poznań, sprzedaż, wielkopolskie

Już w sobotę 1. grudnia swoje podwoje dla zwiedzających otworzy zlokalizowana na poznańskiej Wildzie inwestycja Monday Development. Prace przy realizacji Kamienicy Wildeckiej zostały już zakończone, a mieszkania są gotowe do odbioru.  

 

Podczas drzwi otwartych Kamienicy Wideckiej  na zwiedzających oczekiwać będą  doradcy, którzy zaprezentują ofertę Monday Development, pokażą plany lokali i oprowadzą po dostępnych jeszcze mieszkaniach. Specjalnie na tę okazję deweloper przygotował wyjątkową promocję. Tylko tego dnia na każde mieszkanie klienci otrzymają upust w wysokości 25 tys. zł. Na miejscu odwiedzający będą mogli również skorzystać z porad doradcy kredytowego, oraz projektanta wnętrz, który w profesjonalny sposób podpowie jak zaaranżować wymarzone M. Budynek udostępniony zostanie zwiedzającym w sobotę w godzinach od 10. do 16.

Kamienica  Wildecka zlokalizowana jest u zbiegu ulic Przemysłowej i Chwiałkowskiego, nieopodal Rynku Wildeckiego. Dla uczestników drzwi otwartych organizator przygotuje poczęstunek i drobne upominki. Dla najmłodszych odwiedzających stworzony zostanie specjalny mały kącik zabaw.

W kamienicy zaprojektowano 38 mieszkań o powierzchni od 29 mkw. do 60 mkw., w większości z balkonami. Lokale posiadają duże okna, a mieszkania na ostatniej kondygnacji są dobrze doświetlone dzięki lukarnom i oknom połaciowym. Budynek posiada podziemną halę garażową i windę. Klasyczna bryła Kamienicy doskonale wpisuje się w sąsiednią, historyczną zabudowę dzielnicy. Uwagę odwiedzających przyciągną z pewnością architektoniczne detale elewacji –  liczne przeszklenia, które w połączeniu z tradycyjnymi materiałami takimi jak cegła czy stal nadają obiektowi oryginalny i intrygujący wygląd.

Poza ciekawą architekturą, atutem inwestycji Monday Development jest również dogodna lokalizacja. Dworce PKP i PKS oddalone są zaledwie o kilkanaście minut drogi pieszo. Kamienica położona jest też ok. 10 minut spacerem do popularnego Starego Browaru.

Wildecka inwestycja Monday Development stanowi esencję klasycznego miejskiego stylu, ale w nowoczesnej i ciekawszej architektonicznie odsłonie. Sam obiekt jest dobrym przykładem tego,  jak w historyczną dzielnicę miasta można tchnąć nowego ducha.

Omnie Michał Bachorz

Avatar
Absolwent politologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza o specjalnościach marketing polityczny oraz dziennikarstwo. Ponadto studiował na Wydziale Politologii Uniwersytetu Warszawskiego i Universidade Nove de Lisboa w Portugalii. W swym dorobku ma praktyki w Teleexpressie, Telekurierze w TVP 3 Poznań, Radiu Afera, a także Gazecie Goleniowskiej. Jako PR-owiec zaczynał w ARW Image PR w Poznaniu, zajmował się branżą węgla brunatnego, chemią budowlaną i tematyką deweloperską.