Drugi etap Atal Francuska Park już w sprzedaży

Drugi etap Atal Francuska Park już w sprzedaży
Możliwość komentowania Drugi etap Atal Francuska Park już w sprzedaży została wyłączona, 27/02/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, ceny, deweloperzy, Headline, inwestycje, Katowice, mieszkania

W ofercie Atal Francuska Park znalazło się 258 mieszkań. Nowoczesny kompleks powstaje u zbiegu ulic Francuskiej i Lotnisko w Katowicach. Cena za mkw. wynosi 5400 złotych brutto, a za mieszkania na najwyższych kondygnacjach 5600 złotych brutto.

Docelowo projekt Atal Francuska Park zostanie zrealizowany w trzech etapach i zakłada powstanie 9 eleganckich budynków. Cała inwestycja obejmie budowę 674 mieszkań o zróżnicowanym metrażu. W obiektach znajdzie się także 8 lokali handlowo – usługowych, które ułatwią załatwienie codziennych obowiązków. Zaplanowano również tereny zielone, z miejscami do rekreacji i odpoczynku oraz z nowoczesnym placem zabaw dla najmłodszych. Osiedle będzie ogrodzone, monitorowane a także dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Projekt osiedla przygotował Wojciech Wojciechowski. Planowany termin zakończenia budowy pierwszego etapu to II kwartał 2015 roku, a drugiego etapu to koniec 2015 roku.

Więcej informacji o inwestycjach znajdziesz TUTAJ

Źródło: materiały prasowe

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.