Dom Development buduje na warszawskiej Białołęce

Dom Development buduje na warszawskiej Białołęce
Możliwość komentowania Dom Development buduje na warszawskiej Białołęce została wyłączona, 17/02/2012, przez␣, w␣lokalne, miasta, Warszawa

Dom Development SA rozpoczyna budowę i sprzedaż kolejnego etapu osiedla Derby 14 zlokalizowanego przy ul. Skarbka z Gór na warszawskiej Białołęce. W II etapie projektu powstaną cztery dwu-, trzy- i czteropiętrowe budynki, w których znajdzie się 154 mieszkań o pow. od 31,9 do 71,6 m kw. Z kolei w podziemiach budynków zaplanowano halę garażową, w której znajdzie się 170 miejsc postojowych. Dodatkowo przewidziano 98 komórek lokatorskich. Planowane oddanie do użytku II etapu osiedla Derby 14 to III kwartał 2013 roku. Łącznie na osiedlu Derby 14, powstanie ok. 700 mieszkań realizowanych w 4 etapach.

Żródło: Home Broker Daily

 

 

Omnie Marta Kosińska

Avatar
Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.