Dni Otwarte Malinowego Zacisza

Dni Otwarte Malinowego Zacisza
Możliwość komentowania Dni Otwarte Malinowego Zacisza została wyłączona, 10/09/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, ceny, deweloperzy, Headline, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, sprzedaż, Wrocław

Ostatnie mieszkania na osiedlu Malinowe Zacisze szukają swoich lokatorów. Klienci mogą jeszcze wybierać spośród 2-, 3- i 4-pokojowych wolnych lokali o powierzchni od 39,7 mkw. do 90 mkw. Ceny mieszkań zaczynają się już od 5812zł brutto za mkw.

Malinowe Zacisze to kameralny zespół mieszkaniowy, zlokalizowany w dzielnicy Krzyki we Wrocławiu, u zbiegu ulic Rakowieckiej i Okólnej. W trzech 4-kondygnacyjnych budynkach  znajduje się łącznie 61 mieszkań. Wszyscy zainteresowani już 12 i 13 września będą mogli obejrzeć inwestycję, porozmawiać z ekspertami oraz skorzystać ze specjalnej oferty cenowej.

Na Dni Otwarte Grupa Geo zaprasza 12 i 13 września w godzinach od 10.00 do 16.00. Wszyscy, którzy podczas wydarzenia zdecydują się na zakup mieszkania, mogą liczyć na bardzo atrakcyjne rabaty cenowe, których wysokość zależy od wybranego metrażu. Zniżki w kwotach 5, 10 i 15 tys. można otrzymać przy zakupie odpowiednio 2-, 3- i 4-pokojowego mieszkania.

Źródło: materiały prasowe dewelopera

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.