Dni otwarte BARCIŃSKI PARK 20-21.09.2014 10:00-17:00

Dni otwarte BARCIŃSKI PARK 20-21.09.2014 10:00-17:00
Możliwość komentowania Dni otwarte BARCIŃSKI PARK 20-21.09.2014 10:00-17:00 została wyłączona, 18/09/2014, przez␣, w␣deweloperzy, Łódź, miasta, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości

Barciński Park – unikalne osiedle na łódzkim rynku nieruchomości, które łączy nowoczesność z industrialną zabudową XIX-wieczną. Nasi klienci mogą zamieszkać w nowoczesnych apartamentach. O wyjątkowości naszej inwestycji świadczy także lokalizacja, z jednej strony zaciszna i pozwalająca na wypoczynek, z drugiej skłaniająca do czynnego udziału w życiu kulturalnym miasta.

Ten etap inwestycji stanowią cztery budynki, w sąsiedztwie których znajduje się park miejski. Klasyczna elegancja architektury i ciepła kolorystyka budynków współgrają z historyczną zabudową. Osiedle Barciński Park jest nie tylko estetyczne, ale i bezpieczne. System monitoringu i ochrona pozwolą na spokojny wypoczynek we własnym wymarzonym apartamencie.

Barciński Park to osiedle, usytuowane w spokojnej, a zarazem prestiżowej dzielnicy Łodzi, pomiędzy ulicami Tylną, Sienkiewicza, a Kilińskiego. Niewątpliwym atutem inwestycji jest bliskie sąsiedztwo słynnej ulicy Piotrkowskiej, wzdłuż której koncentruje się kulturalne życie miasta.

W pobliżu osiedla znajdują się między innymi:

  • przystanki tramwajowe i autobusowe,
  • Centrum Handlowe Galeria Łódzka,
  • kino Silver Screen,
  • restauracje i kawiarnie,
  • przedszkola i szkoły,
  • hala sportowa,
  • zabytkowa dzielnica Księży Młyn,
  • zielone tereny parków im. Kilińskiego i Źródliska.

Omnie SGI Developer

Avatar
SGI jest firmą specjalizującą się w budowie wysokiej jakości mieszkań i apartamentów. W inwestycjach wielką wagę przywiązują do architektury i wysokiej jakości użytych materiałów. Budują w starannie dobranych i prestiżowych lokalizacjach. Firma dba o to, by rozwiązania architektoniczne zapewniały ponadczasowość wszystkich projektów. Współpracują z gronem cenionych architektów z Polski i świata. Ponadto firma SGI jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Działania SGI są doceniane nie tylko przez klientów, ale też przez branżę deweloperską. Podczas całej swojej działalności firma deweloperska otrzymała takie nagrody jak, m. in., Certyfikat Przejrzysta Firma 2008, Bezpieczna Budowa 2011, Srebrne Wiertło 2010, Najlepsza Architektura woj. Łódzkiego w latach 2006-2009.