Deweloperzy wciąż z dystansem do Pragi

Możliwość komentowania Deweloperzy wciąż z dystansem do Pragi została wyłączona, 12/04/2013, przez␣, w␣Białołęka, mieszkaniowe, nieruchomości, Praga, Targówek, Warszawa

64129283Niestety prawobrzeżna  Warszawa wciąż traktowana jest przez pryzmat ciążących na niej stereotypów. 

Wisła nadal pozostaje psychologiczną barierą dla wielu inwestorów. Wciąż żywe są stereotypy o niebezpiecznej Pradze, źle skomunikowanej Białołęce czy odległym Targówku i raczej  nie liczmy na to, że  znikną w momencie zakończeniu budowy drugiej linii metra, jak niektórzy uważają. Druga nitka metra i inwestycje infrastrukturalne realizowane po prawej stronie Wisły z pewnością wpłyną na polepszenie wizerunku tamtejszych dzielnic, jednak trzeba pamiętać, że to długotrwały proces. Otwarcie stacji metra przy Dworcu Wileńskim planowane jest dopiero na koniec 2014 roku, natomiast terminy budowy kolejnych przystanków są bardzo odległe i nie do końca sprecyzowane. Także infrastruktura drogowa, a w szczególności drogi dojazdowe do wschodnich części Warszawy nie są jeszcze dobrze rozwinięte, co zniechęca inwestorów. 

 

Źródło:

http://www.pb.pl/

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Anna Prorok

Avatar
Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.