Dekpol generalnym wykonawcą biurowca Pomerania Office

Dekpol generalnym wykonawcą biurowca Pomerania Office
Możliwość komentowania Dekpol generalnym wykonawcą biurowca Pomerania Office została wyłączona, 28/03/2015, przez␣, w␣architektura i design, biurowe, budownictwo, deweloperzy, Gdańsk, Headline, inwestycje, komercyjne

Firma Dekpol została wybrana na generalnego wykonawcę gdańskiego biurowca Pomerania Office. Obiekt ma zostać oddany do użytku w I kwartale 2016 roku.

Pomerania Office będzie miała cztery kondygnacje, na których znajdą się biura w standardzie B+. Łączna powierzchnia budynku to 4,6 tys. mkw. Przed budynkiem będzie parking z 90 miejscami postojowymi. Budynek będzie miał także tarasy widokowe, z których będzie można podziwiać gdańską starówkę i kanał Motławy.

Pierwsze prace rozpoczną się na przełomie II i III kwartału tego roku. Pierwszy etap inwestycji zaoferuje prawie 5 tys. mkw. powierzchni, ale projekt ma potencjał do rozbudowy nawet do powierzchni 15 tys. m kw.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej

Źródło: www.urbanity.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.