Czego oczekuje najemca biura?

Możliwość komentowania Czego oczekuje najemca biura? została wyłączona, 18/04/2013, przez␣, w␣biurowe, komercyjne, nieruchomości, wynajem

W ostatnich latach rynek biurowy przeszedł metamorfozę nie tylko pod względem standardów budynków, ale także oczekiwań najemców.

Firmy zwracają uwagę nie tylko na sam budynek, ale także na jakość wykończenia wnętrz, nowoczesne technologie i inne udogodnienia — równie istotne jest otoczenie: bliskość restauracji i kawiarni, a także sklepów pozwalających zrobić szybkie zakupy po pracy. Liczba nowoczesnych biurowców w Polsce od kilku lat systematycznie wzrasta, co już w najbliższym czasie będzie skutkowało wzrostem powierzchni pustostanów, mimo dużego popytu najemców. Tym bardziej deweloperzy powinni dobrze wiedzieć, czego oczekują potencjalni klienci.

Na decyzję o zmianie biura przez firmę wpływa głównie zwiększenie zatrudnienie i niewystarczająca wielkość dotychczas zajmowanej powierzchni. Jednak czynnikiem najistotniejszym, wskazywanym przez większość firm, decydującym o zmianie siedziby są koszty najmu.

Źródło:

http://www.pb.pl/

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Anna Prorok

Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.