Czas potargować się o mieszkanie

Czas potargować się o mieszkanie
Możliwość komentowania Czas potargować się o mieszkanie została wyłączona, 23/02/2017, przez␣, w␣budownictwo, deweloperzy, lokalne, MdM, mieszkania, nieruchomości, Poznań, wielkopolskie

Znalezienie wymarzonego mieszkania w dobrej cenie wcale nie jest takie łatwe. Poszukujący mieszkaniowych okazji i zainteresowani tym, co obecnie buduje się w Poznaniu i Aglomeracji poznańskiej powinni 25 i 26 lutego odwiedzić Targi Mieszkań i Domów, bo oferta deweloperów jest naprawdę bogata.

 Starołęcka Dolina_001

Tradycyjnie już impreza wystawiennicza odbywa się na Międzynarodowych Targach Poznańskich. W pawilonie nr. 3 swoją ofertę będzie prezentować blisko 130 wystawców.

Co nas czeka na targach?

Prócz przeglądu oferty największych graczy na rynku deweloperskim, organizator imprezy przygotował dla zwiedzających strefę seminariów i porad. Ponadto do dyspozycji targowych gości znajdą się eksperci z zakresu finansów, najmu i projektowania wnętrz. W strefie porad i wypoczynku w niedzielę w godz. od 11 do 17 kupujący będą mogli skorzystać z indywidualnych porad Marty Lasik – architekt z firmy Kwadrat Architekci. Organizatorzy zadbali też o dodatkowe atrakcje. Podczas Targów będzie można wziąć udział w konkursie i wygrać m.in. voucher na wycieczkę o wartości 4 tys. zł, vouchery na usługi architektów, komplety pościeli, artykuły dekoracyjne czy książki. Tradycyjnie już dla najmłodszych odwiedzających przygotowany zostanie plac zabaw, na którym zaopiekują się nimi wykwalifikowane animatorki.

 Starołęcka Dolina_002

Co zaprezentują deweloperzy?

Poszukujący targowych promocji i mieszkań w programie MdM powinni zawitać na stoisko firmy Budnex. – Dla targowych gości przygotowaliśmy specjalną ofertę na mieszkania w Starołęckiej Dolinie przy ul. Śliskiej. Klienci, którzy zgłoszą nam podczas targów chęć zakupu mieszkania, otrzymają rabat sięgający nawet 15 tys. zł.  Warunkiem uzyskania upustu jest podpisanie umowy w terminie do końca marca – mówi Monika Golec z firmy Budnex. – Już dziś zapraszamy na Dni Otwarte naszych inwestycji. W sobotę 4 marca w Starołęckiej Dolinie i 11 marca w Zalasewie. Nasi sprzedawcy będą dostępni w godzinach od 10 do 14 – dodaje. W ramach pierwszego etapu Starołęckiej Doliny powstają dwa budynki wielorodzinne, w których dostępne są lokale o powierzchni od 34 do 73,5 mkw. Wszystkie z przestronnymi balkonami. Docelowo w tym miejscu ma powstać pięć budynków z blisko 350  mieszkaniami. Klucze do lokali z pierwszego etapu trafią do przyszłych właścicieli już w lipcu tego roku. Warto dodać, że w Starołęckiej Dolinie deweloper daje możliwość łączenia lokali w większe mieszkania, których powierzchnia sięgać może nawet 145 mkw. W ramach realizowanego projektu firma zmodernizuje też drogę dojazdowa do osiedla od strony ulicy Maya.

W czasie najbliższych targów swoją ofertę zaprezentuje również firma Virke, która realizuje inwestycję na Wildzie przy ul. Przemysłowej 33 – Nasz projekt jest już w końcowej fazie realizacji. Zakończenie budowy Przemysłowej 33 przewidziane jest na lipiec tego roku. W inwestycji powstanie 114 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanej powierzchni. W ofercie dostępne są  kawalerki oraz lokale dwu-, trzy- i pięciopokojowe. To, co wyróżnia oferowane przez nas mieszkania, to duże przeszklenia oraz przynajmniej jedna loggia w każdym z lokali – mówi Agata Kaczmarek z firmy Virke. Mieszkanie przy ul. Przemysłowej 33 można nabyć już od  6520 zł za m.kw. Warto też dodać, że pod całą inwestycją zaprojektowano podziemną halę garażową, a deweloper ogrodzi teren wokół budynków i zagospodaruje go zielenią.

Hala targowa jest dostępna dla zwiedzających w sobotę i niedzielę w godz. od 10 do 17. Bilet wstępu na imprezę można nabyć w kasach targowych bądź na stronach organizatora. Dostępny jest również bilet rodzinny w specjalnej, niższej cenie.

Omnie Michał Bachorz

Absolwent politologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza o specjalnościach marketing polityczny oraz dziennikarstwo. Ponadto studiował na Wydziale Politologii Uniwersytetu Warszawskiego i Universidade Nove de Lisboa w Portugalii. W swym dorobku ma praktyki w Teleexpressie, Telekurierze w TVP 3 Poznań, Radiu Afera, a także Gazecie Goleniowskiej. Jako PR-owiec zaczynał w ARW Image PR w Poznaniu, zajmował się branżą węgla brunatnego, chemią budowlaną i tematyką deweloperską.