Coraz więcej obiektów hotelarskich w Lublinie

Coraz więcej obiektów hotelarskich w Lublinie
Możliwość komentowania Coraz więcej obiektów hotelarskich w Lublinie została wyłączona, 28/07/2014, przez␣, w␣Headline, komercyjne, lubelskie, Lublin, miasta, regiony

W ciągu trzech ostatnich lat w Lublinie powstało aż dziewięć hoteli. Prezydent miasta, Krzysztof Żuk, liczy na to, że i w tym roku ten sektor będzie aktywny.

W ubiegłym roku oddano do użytku dwa obiekty trzygwiazdkowe: Agit Congress & SPA i hotel Forum, a także czterogwiazdkowy hotel Ilan. Z kolei w 2014 r. zakończono realizację pięciogwiazdkowego hotelu Alter na Starym Mieście.

Jak mówi prezydent miasta: – Obserwowana w ostatnich latach aktywność na rynku hotelowym w Lublinie utrzyma się także w roku obecnym. W trakcie budowy jest trzygwiazdkowy hotel Wieniawski przy ulicy Sądowej. W lipcu działalność ma rozpocząć także 4-kondygnacyjny hotel Piano u zbiegu ul. Jana Pawła II i Armii Krajowej.

Zapoznaj się z lubelskim rynkiem komercyjnym

Źródło: www.propertynews.pl

Photo by LuzynaS (CC-BY)

Omnie Anna Gadzina

Avatar
Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.