Coraz bliżej hali w Radomiu

Coraz bliżej hali w Radomiu
Możliwość komentowania Coraz bliżej hali w Radomiu została wyłączona, 26/01/2016, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, ceny, Headline, infrastruktura, inwestycje, mazowieckie

Właśnie rozstrzygnięto przetarg na budowę hali sportowo-widowiskowej i nowego stadionu w Radomiu. Inwestycja zostanie zrealizowana przez konsorcjum firm Rosa-Bud i Maxto. Obiekty mają być gotowe za dwa lata.

Najtańszą ofertę w przetargu na zaprojektowanie i budowę radomskich obiektów złożyło konsorcjum firm Rosa-Bud i Maxto. Jej wartość to 110 mln zł. W przetargu oprócz wygranych wzięło udział jeszcze siedem innych podmiotów. Budowa ma być ukończona w ciągu 28 miesięcy od dnia zawarcia umowy.

Hala sportowa-widowiskowa pomieści na trybunach 5 tys. widzów, z czego 3,7 tys. to miejsca stałe. Będzie w niej można prowadzić rozgrywki w wielu dyscyplinach, m.in. piłka ręczna, piłka nożna, siatkówka. Oprócz tego w hali mają być organizowane koncerty, targi czy wystawy.

Więcej informacji o inwestycjach znajdziesz TUTAJ

źródło: portalsamorzadowy.pl

fot. pixabay.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.