Co 11. bogacz na świecie dorobił się na nieruchomościach

Co 11. bogacz na świecie dorobił się na nieruchomościach
Możliwość komentowania Co 11. bogacz na świecie dorobił się na nieruchomościach została wyłączona, 21/02/2014, przez␣, w␣Headline, inwestycje, nieruchomości, świat

Jak informuje portal inwestycje.pl, inwestowanie w nieruchomości może być bardziej intratne od wydobywania ropy i gazu. Miliarderów, którzy dorobili się na nieruchomościach jest 13-krotnie więcej niż potentatów naftowych.

Z raportu firmy Knight Frank (Wealthy Report 2013) wynika, że najbogatsi tego świata lokują w nieruchomości aż 48 proc. swoich aktywów. Jak dowodzi Forbes, w nieruchomości nie tylko warto lokować zdobyty kapitał, ale można go też sukcesywnie mnożyć – dla 129 z 1426 miliarderów z całego świata nieruchomości były głównym źródłem majątku.

Z listy wynika, że najbardziej dochodowe są inwestycje oraz moda i handel. Zaraz za tymi dwiema branżami plasują się nieruchomości.

Sprawdź aktualne ceny nieruchomości

Źródło: inwestycje.pl

Photo by Peretz Partensky (CC-BY)

Omnie Anna Gadzina

Avatar
Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.