Chojny Park I z pozwoleniem na użytkowanie

Chojny Park I z pozwoleniem na użytkowanie
Możliwość komentowania Chojny Park I z pozwoleniem na użytkowanie została wyłączona, 27/01/2016, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, deweloperzy, inwestycje, Łódź, mieszkania, nieruchomości, sprzedaż

Chojny Park I w Łodzi otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Inwestycja spółki Atal znajduje się w dzielnicy Chojny, przy ulicy Rolniczej. Pierwsi nabywcy mieszkań mogą już urządzać swoje nowe lokum.

Dwa pierwsze etapy Chojny Park składać się będą łącznie z siedmiu budynków, w których znajdzie się 408 mieszkań.  W pierwszej części inwestycji powstały dwa pięciopiętrowe budynki, w których są 172 lokale o powierzchni od 31 do 107 mkw. Oba budynki posiadają garaże podziemne, które mieszczą łącznie 185 samochodów.

Do tej pory właścicieli znalazło 74 ze 172 lokali pierwszego etapu. W ofercie dewelopera znajduje się również ukończone osiedle Nowe Polesie Apartamenty, na którym pozostało 36 wolnych lokali. W styczniu wybrane mieszkania można kupić w ramach MdM w promocyjnej cenie.

Więcej informacji o inwestycjach znajdziesz TUTAJ

źródło i fot.: atal.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.