Certyfikat BREEAM dla Opolska Business Park

Certyfikat BREEAM dla Opolska Business Park
Możliwość komentowania Certyfikat BREEAM dla Opolska Business Park została wyłączona, 02/11/2015, przez␣, w␣biurowe, budownictwo, ECO, Headline, inwestycje, komercyjne, Kraków

Certyfikat Opolska BREEAM Interim Excellent powędrował do kompleksu Opolska Business Park w Krakowie. Inwestycja uzyskała wynik 74,5%. Tylko kilkanaście inwestycji biurowych w Polsce posiada taki certyfikat. Inwestorem kompleksu jest Echo Investment.

„Obecnie już 60 proc. certyfikowanych w systemie BREEAM inwestycji biurowych Echo Investment uzyskało ocenę Excellent, co stawia nas na pozycji lidera w Polsce. Posiadamy w ofercie aż  7 budynków z certyfikatem BREEAM Interim Excellent. Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że kompleks Opolska Business House dołączył do grona takich inwestycji jak Q22, Park Rozwoju, West Gate i Tryton Business House” – mówi Katarzyna Murdoch, inżynier ds. BREEAM, asesor BREEAM International w Echo Investment.

Kompleks Opolska BP składa się z trzech dwunastokondygnacyjnych budynków, które łącznie oferują 57 tys. mkw. powierzchni najmu. Budowa pierwszego z budynków ma zostać zakończona w IV kwartale br.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej

Źródło: echo.com.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.