Centrum wypoczynkowe w Sosnowcu

Centrum wypoczynkowe w Sosnowcu
Możliwość komentowania Centrum wypoczynkowe w Sosnowcu została wyłączona, 17/07/2012, przez␣, w␣grunty, infrastruktura, inwestycje, lokalne, miasta, regiony, śląskie

Władze Sosnowca postanowiły zagospodarować przestrzeń Parku Środula. Miejsce szczególnie lubiane przez spacerowiczów ma się przemienić w centrum wypoczynkowe.

– Chcielibyśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom ludzi odwiedzających ten urokliwy zakątek Sosnowca, by byli w pełni zadowoleni z tego co oferuje. To wszystko wiąże się z wielkimi kosztami oscylującymi w wysokości 150 mln zł (…). Jesteśmy w stanie zrealizować pewne projekty już w tym roku. – mówi Rafał Lydek z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Dodaje również, że w miejscu powstanie szkoła mountainboardingu, siłownia na świeżym powietrzu, a także boisko do siatkówki plażowej.

Źródło: www.portalsamorzadowy.pl

Photo by Stimoroll (CC-BY)

 

Tagi:␣
adautor

Omnie Justyna Kostrzewska

Avatar
Specjalista ds. PR i marketingu w firmie Szybko.pl Sp. z o.o. od czerwca 2009 r. do lipca 2012 r. Jeden z redaktorów serwisu abcNieruchomości.pl. Absolwentka filologii rosyjskiej i etnologii na Uniwersytecie Warszawskim oraz Podyplomowego Studium Public Relations.