Centrum Biurowe Neptun otrzymało certyfikat BREEAM

Centrum Biurowe Neptun otrzymało certyfikat BREEAM
Możliwość komentowania Centrum Biurowe Neptun otrzymało certyfikat BREEAM została wyłączona, 21/05/2014, przez␣, w␣Gdańsk, Headline, komercyjne, miasta

Centrum Biurowe Neptun w Gdańsku uzyskało międzynarodowy certyfikat ekologiczny BREEAM. W obiekcie zastosowano m.in. energooszczędne systemy monitorowane przez inteligentny system zarządzania budynkiem BMS i wodooszczędne instalacje.

Jak mówi Michał Samborski, dyrektor projektu w Hines Polska: – Od początku budynek był projektowany i realizowany z nastawieniem na ten cel, w związku z czym mamy poczucie dobrze wypełnionego zadania, ale nie zaskoczenia. Nasza satysfakcja jest bardziej podyktowana spełnieniem obietnic składanym naszym najemcom. Certyfikacja Neptuna potwierdziła bowiem liczne atrybuty zrównoważonego budynku przekładającego się na zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych, a także na poprawę wydajności i dobre samopoczucie pracowników.

Sprawdź ceny lokali komercyjnych w Trójmieście

Źródło: www.propertynews.pl

Photo by

Omnie Anna Gadzina

Avatar
Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.