Budowa Szczecin Odra Park rozpocznie się w 2016 roku

Budowa Szczecin Odra Park rozpocznie się w 2016 roku
Możliwość komentowania Budowa Szczecin Odra Park rozpocznie się w 2016 roku została wyłączona, 30/12/2015, przez␣, w␣architektura i design, biurowe, budownictwo, deweloperzy, Headline, inwestycje, komercyjne, Szczecin, usługowe

Wiosną przyszłego roku ma rozpocząć się budowa kompleksu Szczecin Odra Park. Obecnie na działce, na której stanie kompleks trwają prace rozbiórkowe.

Na Szczecin Odra Park mają się składać trzy budynki: dwa biurowo-usługowe oraz hotel. Powierzchnia całego kompleksu będzie wynosić ponad 42 tys. mkw. Dodatkowo, zostanie przygotowany podziemny parking mieszczący 650 samochodów.

W pierwszej kolejności rozpocznie się budowa siedmiokondygnacyjnego biurowca klasy A o powierzchni 12 tys. mkw. oraz siedmiokondygnacyjnego hotelu, w którym znajdzie się 144 pokoi. Obiekty te zostaną oddane do użytku w IV kwartale 2017 r. Pozostała część inwestycji będzie gotowa w 2019 r. Inwestorem kompleksu jest firma BCG Szczecin. Wartość całej inwestycji to ponad 250 mln zł.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej

Źródło: urbanity.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.