Budowa pierwszej inwestycji handlowej Ghelamco już wkrótce

Budowa pierwszej inwestycji handlowej Ghelamco już wkrótce
Możliwość komentowania Budowa pierwszej inwestycji handlowej Ghelamco już wkrótce została wyłączona, 25/02/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, deweloperzy, handlowe, Headline, inwestycje, komercyjne, usługowe, Warszawa, Wilanow

Prace budowlane przy projekcie Plac Vogla na warszawskim Wilanowie rozpoczną się w marcu 2015 roku. Firma Erbud, która jest generalnym wykonawcą, objęła już teren inwestycji.

Plac Vogla na Wilanowie będzie się znajdował między ulicami Sytą, Zaściankową, Łokciową i Vogla. W ramach projektu ma powstać około 30 lokali: sklepów, punktów usługowo-handlowych oraz restauracje i kawiarnie. Na powierzchni blisko 5 tys. mkw. znajdą się sklepy takich marek jak, m.in.: Delikatesy Alma, salonik prasowy Kolporter, salon optyczny Optyk Tondryk, Apteka Cosmedica, biuro podróży Active Travel oraz drogeria Rossmann. Zakończenie budowy jest planowane na wrzesień 2015 roku.

Sprawdź ceny najmu powierzchni handlowej

Źródło: eurobuildcee.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.