Budowa II fazy Green Mokotów rozpocznie się w III kwartale br.

Budowa II fazy Green Mokotów rozpocznie się w III kwartale br.
Możliwość komentowania Budowa II fazy Green Mokotów rozpocznie się w III kwartale br. została wyłączona, 19/02/2016, przez␣, w␣budownictwo, deweloperzy, Headline, inwestycje, Mokotów, Warszawa

Budowa II fazy Green Mokotów ma rozpocząć się w III kwartale br. W nowej fazie projektu – zlokalizowanego w obrębie al. Wilanowskiej i ul. Lubaszki – dostępnych jest 76 mieszkań o powierzchni od 39 mkw. do 123 mkw.

Docelowo w siedmiu etapach Green Mokotów ma znaleźć się około 900 mieszkań oraz liczne lokale usługowe na parterach budynków. Mieszkańcy będą mieli również do swojej dyspozycji miejsca garażowe w podziemnym garażu. Wokół budynków powstaje bogata infrastruktura rekreacyjna, wkomponowana w liczne tereny zielone. Inwestycja ma zostać zrealizowana do końca 2017 r. Sprzedaż mieszkań w III etapie już się rozpoczęła.

źródło: robyg.pl

fot. pixabay.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.