Budowa Dekady w Nysie rozpocznie się w tym roku

Budowa Dekady w Nysie rozpocznie się w tym roku
Możliwość komentowania Budowa Dekady w Nysie rozpocznie się w tym roku została wyłączona, 19/01/2016, przez␣, w␣budownictwo, deweloperzy, handlowe, Headline, inwestycje, komercyjne, opolskie, usługowe

W II połowie br. ma rozpocząć się budowa centrum handlowego Dekada w Nysie. Aby prace mogły ruszyć potrzebne jest zatwierdzenie Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego.

Centrum Dekada w Nysie ma mieć ponad 19,5 tys. mkw. powierzchni handlowo-usługowej oraz dwie kondygnacje. W obiekcie znajdzie się blisko 70 sklepów oraz kawiarnie i restauracje. W Dekadzie będzie można również wybrać się na seans do kina. Na podziemnym parkingu znajdzie się miejsce dla 420 samochodów. Inwestycja ma kosztować ok. 100 mln zł. Jej inwestorem jest Dekada Realty. Proces komercjalizacji obiektu już się rozpoczął, a odpowiedzialna za niego jest firma BOIG Property Consulting.

Sprawdź ceny najmu lokali handlowych

źródło: urbanity.pl

fot. pixabay.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.