Biura Atrium nie do wyburzenia

Biura Atrium nie do wyburzenia
Możliwość komentowania Biura Atrium nie do wyburzenia została wyłączona, 16/05/2013, przez␣, w␣biurowe, komercyjne, nieruchomości, Śródmieście, Warszawa

atrium-plaza-warszawaBiura nie potwierdziły informacji na temat planów dotyczących wyburzenia  znanych wieżowców usytuowanych  w pobliżu Ronda ONZ.

Budynki te należą do najstarszych  w swojej okolicy. Pierwszy powstał w 2001 r., drugi w 1999 r. Rosnąca konkurencja nowych obiektów w okolicy sprawiła, że pojawiły się pogłoski o planach zburzenia biurowców przez właściciela — fundusz Polonia Property Fund LP (Polonia 1). Funduszem zarządza spółka Peakside Polonia Management, zarządzająca również funduszem Polonia Property Fund II Ltd (właściciel sieci Fashion House Outlet Centres).

W planach wykonawców są jedynie drobne zmiany takie jak np. rozszerzenie funkcji obu budynków. Choć architektura budynków powstałych pod koniec lat 90. odbiega od współcześnie projektowanych i budowanych, to właściciel zapewnia, że planuje zmiany, które sprawią, że najemcy nie zauważą różnicy wkomforcie pracy, za to na pewno odczują niższe czynsze, konkurencyjne do stawek w pobliskich budynkach.

Źródło:

http://www.pb.pl/

Photo by ISOVER (CC-BY)

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Anna Prorok

Avatar
Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.