Bezpłatne targi mieszkaniowe Home Broker

Bezpłatne targi mieszkaniowe Home Broker
Możliwość komentowania Bezpłatne targi mieszkaniowe Home Broker została wyłączona, 05/09/2011, przez␣, w␣inwestycje, lokalne, miasta, nieruchomości, Warszawa

W której warszawskiej dzielnicy zamieszkać? Która jest modna dziś, a która ma przed sobą najlepsze perspektywy? Która się rozwija, a która stoi w miejscu? Tego wszystkiego dowiesz się przychodząc na targi mieszkaniowe Home Broker. Pośrednik wraz z deweloperami przygotował na tę okazję najlepsze oferty nowych mieszkań w Warszawie.

Pierwsze jesienne targi mieszkaniowe Home Broker odbędą się 6 i 7 września w Warszawie przy ul. Polnej 11, w godz. 15-22, w Salonie Rynku Pierwotnego Home Broker. Korzyści dla odwiedzających:

– bezpłatny wstęp,
– profesjonalne doradztwo w negocjacjach i przy transakcjach,
– specjalnie przygotowana oferta nowych mieszkań dostępnych w programie „Rodzina na swoim” z nowymi limitami,
– możliwość negocjowania ceny mieszkania na miejscu,
– długie godziny otwarcia,
– szansa na wygranie iPod’a i ekspresu do kawy.

Każdy uczestnik targów będzie miał do dyspozycji swojego opiekuna – doradcę ds. nieruchomości Home Broker. Doradca pomoże przejrzeć ofertę deweloperów, ale też udzieli informacji na temat aktualnych cen mieszkań w Warszawie czy konsekwencji zmian limitów w programie „Rodzina na swoim”. Pomoże też odnieść cenę w wybranych inwestycjach do oferowanego standardu wykończenia oraz czasu oczekiwania na odbiór lokalu. Na miejscu uczestnicy targów będą mogli ponadto sprawdzić swoją zdolność kredytową i wybrać najkorzystniejsze warunki kredytowania z oferty 25 banków.

Jesienne targi to już druga tego typu impreza organizowana przez Home Broker w tym roku. – Od innych tragów odróżniają nas kameralne warunki do rozmowy o inwestycji mieszkaniowej, oferta wyselekcjonowana nie przez deweloperów, ale doradców Home Broker czy wreszcie możliwość ustalenia na miejscu wysokości rabatu dzięki obecności wysokich rangą przedstawicieli firm deweloperskich – mówi Rafał Liponoga, dyrektor zarządzający w Home Broker. W targach weźmie udział 10 deweloperów: Sabe Investments, Ronson Development, Bouygues Immobilier, GANT, Warsaw Trust Development, Radius Projekt, Eco Classic, Galeria Park, LC Corp, Rogowski Development. Na tę okazję przygotowali specjalną ofertę mieszkań z atrakcyjnymi rabatami.  Najtańsza nieruchomość, kawalerka na Woli za 184 tys., to przykład wśród ofert w podobnej cenie.

Targom Home Broker będzie towarzyszyć specjalna debata: „Za i przeciw – starcie warszawskich dzielnic”. Uczestniczący w niej przedstawiciele dzielnic Białołęka, Wola i Wilanów oraz deweloperzy spróbują odpowiedzieć na pytania:

• Dlaczego jedne dzielnice kochamy, a innych nie lubimy?
• Które dzielnice zabiegają o nowe inwestycje?
• Czy na rynku nieruchomości mieszkaniowych są dzielnice modne i niemodne?
• Gdzie jest najlepsza, a gdzie najsłabsza infrastruktura?
Początek debaty, zorganizowanej wspólnie przez Home Broker i Gazetę Dom, 7 września o godz. 17:00. Uczestnicy targów będą mogli wziąć czynny udział w dyskusji i oddać głos na wybraną dzielnicę.

Home Broker jest największym brokerem mieszkań z rynku pierwotnego w Polsce. Miesięcznie firma obsługuje 8000 klientów w ponad 50 oddziałach w całym kraju, współpracując z ponad 350 deweloperami. Dodatkowo, każdy klient może sprawdzić swoją zdolność kredytową oraz skorzystać z oferty finansowej 25 banków. Za pośrednictwo przy zakupie mieszkania na rynku pierwotnym oraz zaciągnięciu kredytu hipotecznego, firma nie pobiera prowizji.

Patronem medialnym tragów jest portal GazetaDom.pl.
Kontakt do biura prasowego: biuro.prasowe@homebroker.pl, nr tel. 723 986 537.

Omnie Jerzy Węglarz

PR Manager w Home Broker. Zajmuje się administrowaniem działań Public Relations w dziale analiz i komunikacji. Jest absolwentem uczelni Łazarskiego w Warszawie, część studiów spędził na Athens University of Economics and Business.