Benefit Systems SA w Warsaw Spire

Benefit Systems SA w Warsaw Spire
Możliwość komentowania Benefit Systems SA w Warsaw Spire została wyłączona, 26/01/2015, przez␣, w␣biurowe, deweloperzy, Facebook, Headline, komercyjne, Warszawa, Wola, wynajem

Kolejnym najemcą powierzchni biurowej w kompleksie Warsaw Spire została firma Benefit Systems SA. Spółka planuje wprowadzić się do budynku na przełomie 2015 i 2016 roku.

Firma Benefit Systems to jeden z trzech najemców kompleksu. Spółka będzie sąsiadem UE Frontex oraz BNP Securities Services z Budynku B. Agencja Frontex już od stycznia prowadzi prace w nowym biurze, a BNP Securities Services przeprowadzi się do Warsaw Spire w II połowie 2015 roku. Budynek B, oferujący w sumie 20 tys. mkw. powierzchni, jest wynajęty już w ponad 90 proc. Oddanie Budynku C, do którego wprowadzi się Benefit Systems SA, planowane jest na III kwartał 2015 roku.

Sprawdź ceny powierzchni biurowej

Źródło: www.propertynews.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.