Będzie Panorama Park II

Będzie Panorama Park II
Możliwość komentowania Będzie Panorama Park II została wyłączona, 26/08/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, ceny, deweloperzy, Headline, komercyjne, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, sprzedaż, wielkopolskie

Wiosną 2016 roku ma ruszyć budowa Panorama Park II w Kościelnej Wsi nieopodal Kalisza. Powstanie tam 148 nowych mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 28 do 75 mkw. oraz 14 lokali handlowo-usługowych o powierzchni od 30 do 900 mkw.

anorama Park II to nowoczesne osiedle, które spójnie łączy w sobie kameralność i wygodę. Projekt opiera się nie tylko na założeniu dostarczenia na rynek wysokiej jakości lokali, ale także uzupełnienia oferty osiedla o niezbędną ofertę handlowo-usługową, która wypełni najważniejsze potrzeby mieszkańców. Koncepcja osiedla wpisuje się tym samym w zasady budownictwa zrównoważonego, które zakłada tworzenie kompleksowej zabudowy umożliwiającej mieszkańcom pracę, zamieszkanie i wypoczynek w jednym miejscu, co pozwala zaoszczędzić cenny czas.

Nowoczesne inwestycje mieszkaniowe, takie jak Panorama Park II, łączą w sobie zalety atrakcyjnego miejsca zamieszkania i wypoczynku z  przestrzenią przyjazną do rozwoju małego i średniego biznesu. Mamy nadzieję, że rozszerzenie oferty osiedla o przestrzeń handlowo-usługową wpłynie na zwiększenie jego atrakcyjności, a nabywcy docenią możliwość załatwienia najważniejszych spraw bez konieczności opuszczania najbliższych okolic miejsca zamieszkania – komentuje Marcin Antczak, Wiceprezes FB Antczak.

W dziewięciu zaplanowanych budynkach znajdzie się od 13 do maksymalnie 30 mieszkań, co zagwarantuje maksymalny komfort mieszkańców. Do lokali położonych na parterze przynależeć będą ogródki, a te zlokalizowane na wyższych kondygnacjach będą posiadały tarasy. Na terenie osiedla zabezpieczono 340 miejsc parkingowych oraz 18 garaży.

Sprawdź ceny najmu powierzchni usługowej

Źródło: mp

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.