BBH wynajmie kolejne 2 tys. mkw.

BBH wynajmie kolejne 2 tys. mkw.
Możliwość komentowania BBH wynajmie kolejne 2 tys. mkw. została wyłączona, 22/07/2014, przez␣, w␣Headline, komercyjne, Kraków, małopolskie, miasta, regiony

Spółka Brown Brothers Harriman podpisała umowę na wynajem ponad 2000 mkw. powierzchni biurowej w Orange Office Park w Krakowie. Inwestycja powstaje z inicjatywy East-West Development Office.

BBH już wcześniej podpisało umowę najmu. W sumie zajmie ponad 6800 mkw. w kompleksie.

Z takiego obrotu spraw cieszy się Krzysztof Misiak z Cushman & Wakefield, firmy doradczej reprezentującej w negocjacjach BBH: – Kraków jest atrakcyjną lokalizacją dla firm rozpoczynających działalność lub planujących dalszy rozwój ze względu na zaplecze akademickie i dostępność niezwykle utalentowanej siły roboczej. Ważnym atutem miasta jest także możliwość wynajęcia nowoczesnej powierzchni na elastycznych warunkach oraz jej dostosowywania do potrzeb, które na początku czasami trudno precyzyjnie określić. Firma BBH zdecydowała się, rok po podpisaniu umowy przednajmu, na wynajem dodatkowych 2 tys. mkw. ze względu na dynamiczny rozwój.

Sprawdź aktualne ceny najmu powierzchni biurowych

Źródło: www.prortalsamorzadowy.pl

Photo materiały inwestora

Omnie Anna Gadzina

Avatar
Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.