Aż 23 chętnych na budowę odcinka S19

Aż 23 chętnych na budowę odcinka S19
Możliwość komentowania Aż 23 chętnych na budowę odcinka S19 została wyłączona, 29/09/2015, przez␣, w␣budownictwo, drogi, Headline, infrastruktura, inwestycje, lubelskie, podkarpackie, przetargi

Wnioski o dopuszczenie do przetargu na budowę odcinka drogi ekspresowej S19 od obwodnicy Kraśnika do granicy z województwem podkarpackim złożyły aż 23 firmy z Polski i z zagranicy. Inwestycja jest podzielona na trzy części.

Postępowanie dopuszczające do przetargu będzie przebiegało dwuetapowo. Kryteria, którymi będzie się kierować zamawiający to: cena (90%), czas wykonania (5%) i okres gwarancji (5%).

Inwestycja została podzielona na trzy części: pierwszy odcinek to Kraśnik-Janów Lubelski; drugi – obwodnica Janowa Lubelskiego, a trzeci to fragment Janów Lubelski-Lasy Janowskie. Inwestycja ta jest bardzo wyczekiwana zarówno przez mieszkańców, jak i przez władze. Może przyczynić się nie tylko do poprawy komunikacji między Lublinem a Rzeszowem, ale także przyczynić się do rozwoju nowych miejsc pracy.

Więcej informacji o inwestycjach znajdziesz TUTAJ

Źródło: rynekinfrastruktury.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.