Atrium 2 ma już 8 kondygnacji

Atrium 2 ma już 8 kondygnacji
Możliwość komentowania Atrium 2 ma już 8 kondygnacji została wyłączona, 24/06/2015, przez␣, w␣architektura i design, biurowe, budownictwo, deweloperzy, Headline, komercyjne, Śródmieście, Warszawa

Biurowiec Atrium 2, budowany przez Skanska Property Poland ma już osiem z piętnastu kondygnacji naziemnych i powoli wychodzi ponad pierzeję zabudowań przy Rondzie ONZ. Biurowiec znajduje się w ścisłym centrum Warszawy i zaoferuje szereg niespotykanych dotąd w biznesowej części miasta rozwiązań. 

Ważnym wyróżnikiem obiektu jest jego lokalizacja. Atrium 2 umiejscowiony jest w ścisłym centrum biznesowym miasta, tuż obok nowej linii metra i ok. 10 min pieszo od Dworca Centralnego. Działka, na której znajduje się inwestycja leży w drugiej linii zabudowy, przy ul. Pereca. Dzięki temu projekt połączy największe zalety obecności w ścisłym centrum miasta i kameralnej atmosfery pracy.

„Atrium 2 budujemy przede wszystkim z myślą o najemcach i ich pracownikach. Na każdym etapie realizacji projektu blisko współpracujemy z najemcami. Dzięki temu mamy możliwość weryfikowania ich potrzeb i odpowiadania na nie. Chcielibyśmy, żeby przyszli użytkownicy biura czuli się w nim wyjątkowo. Podczas tworzenia projektu Atrium 2 świadomie zrezygnowaliśmy z części powierzchni najmu na parterze, na rzecz przestronnego, funkcjonalnego holu, w którym znajdą się dodatkowe usługi, m.in. kącik prasowy czy biblioteka. Chcemy zaaranżować też restaurację w formie półotwartej, umożliwiającej wejście bezpośrednio do holu”, mówi Arkadiusz Rudzki, dyrektor ds. wynajmu i zarządzania wartością budynku w Skanska Property Poland.

Atrium 2 zaoferuje najemcom ponad 20 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni najmu. Będzie składał się z 15 nadziemnych i 4 podziemnych kondygnacji oraz 125 miejsc parkingowych.

„Połowa prac budowlanych jest już za nami. Wszystko idzie zgodnie z planem. Budujemy w tempie jednego piętra na ok. 10 dni. Pozwolenie na użytkowanie planujemy uzyskać na przełomie pierwszego i drugiego kwartału 2016 r.”, mówi Arkadiusz Rudzki.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej

Źródło: mp

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.