ATAL zakończył Osiedle Mieszczańskie II

Możliwość komentowania ATAL zakończył Osiedle Mieszczańskie II została wyłączona, 06/02/2013, przez␣, w␣dolnośląskie, inwestycje, miasta, regiony, Wrocław

Deweloper ATAL SA zakończył realizację drugiego etapu Osiedla Mieszczańskiego we Wrocławiu. W centrum miasta, przy ul. Hubskiej powstało 245 nowoczesnych mieszkań. W ramach inwestycji sprzedano już ponad połowę lokali. Obecnie mieszkania objęte są licznymi promocjami, a ich ceny zaczynają się już od 6000 zł brutto za mkw.

Osiedle Mieszczańskie II to kompleks dwóch siedmiokondygnacyjnych budynków, w których znajduje się 245 mieszkań o powierzchni od 32 do 62 mkw. Niewątpliwym atutem inwestycji jest dogodna lokalizacja w centrum miasta. Gwarantuje to jej mieszkańcom dostęp do szkół i uczelni wyższych, centrów handlowo-usługowych czy ośrodków medycznych, co bez wątpienia wpłynie na komfort ich życia. Natomiast dobrze rozwinięty węzeł komunikacyjny zapewni swobodne przemieszczanie się do innych części miasta. Ponadto okoliczne tereny obfitują w dużą ilość zieleni m.in. Park Skowroni, która zachęca do spacerów i aktywnej rekreacji.

Osiedle Mieszczańskie to interesująca propozycja dla nowoczesnych rodzin, które cenią wygodę życia w mieście. Jest odpowiedzią na niesłabnący popyt na funkcjonalne i optymalnie zaprojektowane mieszkania o mniejszym metrażu. Ponadto stanowi znakomitą ofertę dla osób zainteresowanych zakupem inwestycyjnym, pod wynajem – komentuje Zbigniew Juroszek, Prezes Atal SA.

Projekt łączy w sobie wygodę z funkcjonalnością. Dla mieszkańców przewidziano łącznie 207 miejsc postojowych w podziemnym garażu. Dodatkowo obecność licznych elementów małej architektury takich, jak place zabaw, wygodne ławki, chodniki, oświetlenie oraz liczne nasady zieleni podnoszą estetykę wewnątrz osiedla i umożliwiają rodzinom z dziećmi spędzanie czasu blisko domu. Budynki są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W związku z tym, że Klienci coraz częściej oczekują nie tylko wysokiej jakości wykonania, dogodnej lokalizacji i atrakcyjnej ceny mieszkań, ale szukają projektów gotowych do natychmiastowego zamieszkania, oferujemy program Atal Design. Dostępne są trzy opcje wykończenia mieszkań „pod klucz” w cenie już od 200 zł za mkw. – dodaje Ewelina Juroszek, Dyrektor ds. Sprzedaży Atal SA.

Szczegółowych informacji na temat inwestycji oraz promocji udziela biuro sprzedaży ATAL zlokalizowane przy ul. Krakowskiej 37/45 we Wrocławiu.

Tagi:␣
adautorfront

Omnie ATAL

Avatar
ATAL S.A (www.atal.pl) to firma deweloperska obecna na polskim rynku od ponad 20 lat. Specjalizuje się w budownictwie kompleksów mieszkaniowych, biurowych i handlowo-magazynowych zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce. Firma aktualnie prowadzi 13 projektów inwestycyjnych m.in. w Krakowie, Katowicach, Łodzi, Wrocławiu oraz w Warszawie. Założycielem i właścicielem firmy jest znany polski przedsiębiorca Zbigniew Juroszek. Stabilność Spółki gwarantuje kapitał własny o wartości ok. 200 mln PLN. Do tej pory deweloper ponad 3100 mieszkań o powierzchni ponad 190 tys. mkw. ATAL S.A. jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, uczestniczy w programie Rzetelna Firma oraz Firma Wiarygodna Finansowo. W 2011 roku deweloper został wyróżniony tytułem Firmy Roku Ziemi Cieszyńskiej oraz Perła Polskiej Gospodarki.