Atal powiększa ofertę o Chojny Park

Atal powiększa ofertę o Chojny Park
Możliwość komentowania Atal powiększa ofertę o Chojny Park została wyłączona, 15/07/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, ceny, deweloperzy, Headline, inwestycje, Łódź, mieszkania, mieszkaniowe, sprzedaż

Łódzka oferta Atal S.A. powiększyła się o drugi etap osiedla Chojny Park, w którym zostanie zbudowanych pięć obiektów mieszczących 236 mieszkań. Inwestycja powstaje przy ulicach Rolniczej i Kurczaki. Cena brutto za mkw. wynosi 4 500 złotych, a dla mieszkań na najwyższej kondygnacji 4 700 złotych. Pierwszych dziesięć mieszkań zostanie sprzedanych ze zniżką 200 złotych za mkw.

Chojny Park II powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie pierwszego etapu osiedla. W tej części inwestycji zostanie wybudowanych pięć spójnych architektonicznie i w pełni funkcjonalnych obiektów mieszkalnych. Klienci mogą wybierać spośród 236 mieszkań o szerokiej gamie metraży od 33 do 102 mkw. i układów od 2 do 4 pokoi. Posiadacze samochodów będą mogli skorzystać z 244 stanowisk na parkingach podziemnych i zewnętrznych.

Całe osiedle Chojny Park składać się będzie z siedmiu budynków, w których znajdzie się 408 mieszkań. Budynki Chojny Park zostały zaprojektowane według najnowszych trendów z uwzględnieniem rozwiązań podnoszących funkcjonalność i zwiększających komfort mieszkańców.

Projekt Chojny Park przygotowała firma NOW Biuro Architektoniczne. Planowany termin zakończenia prac na I etapie to koniec 2015 roku. Zakończenie budowy II etapu Chojny Park przewidywane jest na koniec 2016 roku.

Więcej informacji o najnowszych inwestycjach znajdziesz TUTAJ

Źródło: mp

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.