Atal Nowe Żarniki – nowa inwestycja

Atal Nowe Żarniki – nowa inwestycja
Możliwość komentowania Atal Nowe Żarniki – nowa inwestycja została wyłączona, 20/01/2016, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, ceny, deweloperzy, inwestycje, mieszkaniowe, nieruchomości, Wrocław

ATAL Nowe Żerniki będzie nowoczesnym kompleksem mieszkaniowym składającym się z czterech budynków.  Spójne architektonicznie obiekty staną się częścią powstającego tam osiedla modelowego – Nowe Żerniki. Będzie to zupełnie nowa dzielnica miasta, która zaoferuje nie tylko lokale mieszkaniowe i usługowe, ale również miejsca rekreacyjne, placówki oświaty, kultury i sztuki.

Obiekty będą posiadały od 3 do 6 pięter i pomieszczą 109 lokali o szerokiej gamie metraży od 28,96 do 94,12 mkw. i zróżnicowanych układach od 1 do 4 pokoi. W inwestycji zaplanowano również funkcjonalne komórki lokatorskie oraz lokale usługowe. Z myślą o zmotoryzowanych mieszkańcach zaplanowano garaż na poziomie parteru, który pomieści 138 samochodów.

ATAL Nowe Żerniki jest usytuowane nieopodal ulicy Kosmonautów, w zielonej części Wrocławia. Zaledwie 10 minut zajmuje dotarcie do dworca PKP Wrocław Mikołajów, a bliskość drogi A8, pozwoli na dogodny dojazd na trasę S8 oraz A4 w stronę Katowic.

W ofercie ATAL Nowe Żerniki znajduje się 109 lokali. Cena za mkw. wynosi 5 300 złotych brutto za mkw. Planowany termin oddania do użytkowania osiedla ATAL Nowe Żerniki to III kwartał 2017 r. Za projekt inwestycji odpowiedzialne jest biuro projektowe Major Architekci.

źródło i fot.: atal.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.