Apartamenty w Sky Tower

Apartamenty w Sky Tower
Możliwość komentowania Apartamenty w Sky Tower została wyłączona, 24/09/2013, przez␣, w␣dolnośląskie, Headline, inwestycje, miasta, nieruchomości, regiony, Wrocław

Wiadomo już, jak będą wyglądały apartamenty we wrocławskim Sky Tower. Właśnie zaprezentowano pokazowy apartament na 47. piętrze. Są w nim włoskie meble, parkiet drewniany, olejowy kominek. Powierzchnia to ponad 100 mkw., jednak w całym budynku znajdują się lokale o wielkości od 46,5 do 227 mkw.

Jak mówi Karolina Działa z biura sprzedaży Sky Tower, cieszą się one dużym zainteresowaniem mieszkańców Wrocławia, jak również innych miast.

Wrocławskie apartamenty należą do kategorii mieszkań inteligentnych. Posiadają Inteligentny System Zarządzania Apartamentem, dzięki czemu zdalnie można m.in. regulować poziom temperatury, żaluzje, używać sprzętu audio-video. W budynku będą dostępne usługi concierge.

Źródło: gazeta.pl

Photo by Julo (CC-BY)

Omnie Anna Gadzina

Avatar
Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.