Apartamenty Niemcewicza 17 osiągnęły stan „0”

Apartamenty Niemcewicza 17 osiągnęły stan „0”
Możliwość komentowania Apartamenty Niemcewicza 17 osiągnęły stan „0” została wyłączona, 02/07/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, deweloperzy, Headline, inwestycje, mieszkania, nieruchomości, Ochota, Warszawa

Inwestycja Grupy Napollo Apartamenty Niemcewicza osiągnęły stan 0.  Planowane zakończenie inwestycji to III kwartał 2016 roku.

W ramach obecnie realizowanego etapu powstaje budynek wielorodzinny o wysokim standardzie, na planie litery U, z głównym lobby od strony ul. Niemcewicza oraz dwoma bocznymi skrzydłami, stanowiącymi przedłużenie zabudowy wzdłuż ulic Ponieckiej i Odrzykońskiej. W inwestycji znajdzie się dwupoziomowy parking podziemny oraz wewnętrzne, zielone patio.

W pierwszym etapie powstanie 71 mieszkań. Oferowane lokale są funkcjonalnie rozplanowane, z czytelnie wydzieloną strefą dzienną i nocną. Wysokość pomieszczeń to minimum 2,80 m. W sprzedaży znajdują się mieszkania jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe, o powierzchni od 31 do ok. 120 m. Wszystkie lokale wyposażone są w loggie, a apartamenty na najwyższym piętrze – w tarasy, z których rozciąga się widok na centrum Warszawy oraz Starą Ochotę.

Więcej informacji o inwestycjach znajdziesz TUTAJ

Źródło: mp

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.