Alstom: Problemy z dostępem do potencjału podwykonawczeago

Alstom: Problemy z dostępem do potencjału podwykonawczeago
Możliwość komentowania Alstom: Problemy z dostępem do potencjału podwykonawczeago została wyłączona, 20/02/2015, przez␣, w␣budownictwo, inwestycje, publiczne, raporty

Dyrektor Zakładu Elektrowni Alstom Power ocenił, że inwestycje w nowe bloki w Kozienicach i Opolu, które rozpoczęły się wcześniej, nie powinny mieć problemów z dostępem do potencjału podwykonawczego. Problemy mogą pojawić się przy kolejnych przedsięwzięciach, które wkrótce będą wchodzić w fazę realizacji.

Rynek wykonawczy absorbują nie tylko wielkie projekty nowych bloków, ale również m.in. inwestycje związane z modernizacją mocy wytwórczych, ochroną środowiska oraz OZE.

Oprócz tego doszło do istotnych zmian na rynku budowlanym po ostatnim kryzysie w budownictwie. Dlatego problemy z dostępem do wystarczającego potencjału podwykonawczego mogą być realnym zagrożeniem.

Źródło: www.wnp.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.