Abidos Hotels w Polsce

Abidos Hotels w Polsce
Możliwość komentowania Abidos Hotels w Polsce została wyłączona, 18/05/2013, przez␣, w␣Azja, inwestycje, świat

abidosHotel2Abidos Hotels z Dubaju włączy do sieci obiekty w Goniądzu i Nowogrodzie. W planach — wspólne inwestycje w Polsce i Europie. Czterogwiazdkowe obiekty i pięciogwiazdkowa natura — to nie miraż, lecz oferta polskich hoteli Zbyszko, które jako pierwsze w Polsce zdobyły arabskiego partnera. Na początku maja w Dubaju podczas Arabian Travel Market, jednych z większych targów turystycznych na Bliskim Wschodzie, podpisały umowę z Abidos Hotels, siecią ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Umowa dotyczy włączenia do sieci Abidos dwóch obiektów: w Goniądzu i Nowogrodzie.

Hotele Zbyszko to pierwsze i na razie jedyne obiekty z Europy, które dołączyły do dubajskiej sieci. Abidos Hotels weszło na rynek w grudniu 2012 r. i na razie ma cztery obiekty, w tym dwa w Dubaju. Do 2017 r. grupa zapowiada jednak wzrost liczby hoteli na Bliskim Wschodzie do 20.

Źródło:

http://www.pb.pl/

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Anna Prorok

Avatar
Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.