7 milionów zł na modernizację dróg

7 milionów zł na modernizację dróg
Możliwość komentowania 7 milionów zł na modernizację dróg została wyłączona, 27/07/2012, przez␣, w␣grunty, infrastruktura, inwestycje, kujawsko-pomorskie, lokalne, miasta, regiony

87 gmin województwa kujawsko-pomorskiego otrzyma 7 mln zł dotacji na modernizację 80 km dróg dojazdowych i gruntów. Jak poinformowała rzeczniczka marszałka województwa Beata Krzemińska: – Gminy mogą wykorzystać dotacje z budżetu województwa na realizację różnych przedsięwzięć, które poprawiają warunki pracy rolników. Można było aplikować o dotacje na poprawę jakości gruntów rolnych, w tym budowę zbiorników retencyjnych lub modernizację dróg dojazdowych do gruntów rolnych. Jednak wszystkie samorządy wnioskowały o środki na remonty dróg.

Pieniądze z budżetu województwa zasilają inwestycje na terenach wiejskich od 2011 r., kiedy zlikwidowano Fundusz Ochrony Gruntów Rolnych.

Źródło: www.portalsamorzadowy.pl

Photo by Georg Slickers (CC-BY)

Tagi:␣
adautor

Omnie Marta Kosińska

Avatar
Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.